VHG Bausatzhaus

Ako rodinný podnik sa VHG Bausatzhaus osobne stará o všetkých staviteľov, od dopytu až po dodávku a podporu na stavbe. Z predbežných rokovaní vieme o akýchkoľvek problémoch, ktoré môžu vzniknúť pri plánovaní, dodávke a realizácii a vieme pružne reagovať tak, aby nedošlo k narušeniu procesu výstavby.

Materiál stien je dodávaný vo fáze výstavby alebo kamiónom. Zákazník odoberie ľahké zväzky, každý s 5 stenovými prvkami, priamo z nákladného auta a materiál umiestni buď priamo na podlahovú dosku alebo okolo výkopovej jamy.

Pomoc s vykládkou

Vodič pomáha s vykládkou a kamión je vyložený bez akejkoľvek strojovej techniky do cca 1-2 hodín. Keď je základová doska hotová, začneme vkladať prvé rady. Tu začína racionálne budovanie a vlastná práca klienta šetrí peniaze.

Dozor na stavbe

Pokyn VHG Bausatzhaus garantuje stavebný dozor. Náš rodinný príslušník Thomas prichádza na stavbu v prvý deň a zasväcuje staviteľa do malých tajomstiev stavebnice VHG. Osobná podpora je nevyhnutná.

Žiadna mágia. Za prvých 4-5 hodín sú prvé 2 rady na mieste, vidno pôdorys domu a staviteľ je nadšený z toho, ako ľahko a rýchlo sa dajú Lego kocky poskladať na seba.

Pracovný postup

Niektoré rohové a stenové spoje sú upevnené pomocou stavebnej penovej pištole a poskytujú oporu aj neskôr, pokiaľ ide o betónovú výplň. Pre tento stavebný projekt sa klient zároveň rozhodol postaviť celé poschodie do výšky steny 3,00 m a tiež ho naplniť transport-betónom a našou malou pumpou na betón P720 naraz. Niektorí záujemcovia zastávajú názor, že v jednej prevádzke nedokážeme zaplniť celé steny podlahy. My však dokážeme opak.

Debniace tvárnice VHG ponúkajú okrem technických výhod aj ekonomické výhody. Sú lacnejšie v porovnaní s tradičnými stavebnými materiálmi, čo prináša úspory pri stavbe domu. Účinná tepelná izolácia navyše umožňuje dlhodobú úsporu energie, čo má pozitívny vplyv na prevádzkové náklady budovy.

Miesto realizácie: Naumburg, Nemecko

Použité produkty: VHG brošovacie kamene

Realizácia: