30 rokov spoločne k pohodliu domova

Už 30 rokov sa môžete „oprieť“ o naše skúsenosti a prax, vďaka ktorým sme sa stali lídrom vo výrobe EPS izolačných materiálov. Vďaka tomu spoločne smerujeme k pohodliu domova.

Našou hlavnou činnosťou je vyrábať tepelné a zvukové izolácie z expandovaného polystyrénu (EPS) pre stavebný priemysel.
Sme súčasťou mnohých odborných združení a organizácií, ktoré sa zaoberajú problematikou zatepľovania budov. Týmto spôsobom sa angažujeme v šírení a podpore rozvoja tepelno-izolačných systémov zameraných na úsporu primárnych energií v budovách.

V našom článku „30 rokov spoločne k obnove domova“ sa dočítate o ceste našej spoločnosti od jej vzniku v roku 1993 až po súčasnosť .


Spoločne k obnove domova

Obnovte svoj dom s POLYFORM. Spoločne tak podporíme rozvoj tepelno-izolačných systémov zameraných na úsporu primárnych energií v budovách.

Téma zvyšovania cien energií a ich nedostatok je všade okolo nás. Aktuálne prebiehajú výzvy „Zelená domácnostiam“ a „Plán obnovy“, pri ktorých štát ponúka spoluúčasť pri obnove rodinných domov. Cieľom je znížiť spotrebu energie.
Sledujete aktuálny vývoj v oblasti obnovy rodinných domov? Zaujíma Vás ako získať podporu na obnovu z výzvy „Zelená domácnostiam“? Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a zákazníckej podpore získate všetky potrebné informácie na jednom mieste. Preto sme si pre Vás pripravili rad zaujímavých článkov:

  • Obnov si svoj dom s POLYFORM
    Výzva č. 3 od 23. marca 2023 Zjednodušenie podmienok, zjednodušenie administrácie ako aj zníženie podielu vlastných peňazí investora do obnovy domu priniesla už v poradí 3. výzva OBNOV DOM, ktorá […]
  • Obnov dom – Ako na to?
    Pri aktuálnej situácii na bytovom trhu, keď ceny nových bytov lámu rekordy, je vhodnou cestou, ako sa dostať k modernému, zdravému a energeticky efektívnemu bývaniu obnova starších domov. Potenciál na Slovensku je […]
  • Obnov dom – Zvyšovanie cien energií a rodinné domy
    Téma zvyšovania cien energií a ich dostatok resp. nedostatok je všade okolo nás. Je veľmi intenzívna, vzhľadom na aktuálne okolnosti, hlavne v spojení s vojnou na Ukrajine a rastúcou infláciou. […]
  • Obnova rodinných domov

Recyklácia je spoločná cesta k lepšiemu domovu

Recyklácia je spoločná cesta k lepšiemu domovu. Pri výrobe našich produktov využívame zdroje a materiály s čo najnižším vplyvom na životné prostredie.

Pri výrobe našich produktov využívame zdroje a materiály s čo najnižším vplyvom na životné prostredie. Podporuje recykláciu a zhodnocovanie odpadov z EPS. Cieľom je takto prispieť k udržateľnému rozvoju a zabezpečiť, aby výrobná činnosť nebola negatívnym faktorom v ochrane prírody a kvality života na zemi.

Viac o recyklácií sa dočítate na našej stránke „Recyklácia EPS“ Aktuálny zoznam zberných dvorov na recykláciu odpadu z EPS nájdete na stránke „Zberný dvor“.


Máte záujem o bližšie info k obnove domu?

Informovanie GDPR